Mājas lapas
 • Portāli
 • E-veikali
 • Web bāzētas sistēmas
 • Sistēmu integrācija

Par mājas lapu izstrādi interesēties pie projektu vadītājas Ilzes, , t.29111233
> Uzzini vairāk
> Atgriezties
1

Mājas lapu izstrāde

Uzņēmums piedāvā mājas lapas projekta realizāciju izstrādājot oriģinālu dizainu (vai izmantojot klienta iegādātu sagatavi/template), par pamatu izmantojot uzņēmuma izstrādātu satura vadības sistēmu (CMS), kas sevi jau vairāku gadu garumā pierādījusi kā stabilu un elastīgu tehnisko bāzi dažādiem web projektiem.
2

E - komercija

E - komercija, kas pēc būtības ir pārdošanas procesa organizēšana Interneta vidē, kļūst arvien populārāks pārdošanas kanāls ikvienam mūsdienu uzņēmumam.

Šobrīd piedāvājam individuāli pielāgotu e-veikala risinājumu, kas pilnībā integrēts ar satura vadības sistēmu un ļauj efektīvi izmantot tās funkcionalitāti (pievienot specifikācijas, fotogalerijas u.tml. produktu aprakstu veidošanai)  un vienotu lietotāju reģistrāciju.

E - komercijas risinājums ietver vairākus funkcionālos moduļus, kurus var pievienot pakāpeniski ekspluatācijas laikā, kā arī izvēlēties tikai uzņēmuma specifikai nepieciešamos:
 • produktu katalogs;
 • pirkumu grozs;
 • pasūtījumu vadība;
 • elektroniskie norēķini;
 • integrācija ar grāmatvedības uzskaiti.
3

Sistēmu integrācija

Ņemot vērā DSP produktos izmantotās tehnoloģijas un CMS elastīgo arhitektūru iespējams realizēt jebkādus sistēmu integrācijas uzdevumus, piemēram, noliktavas atlikumu attēlošana produktu katalogā, klienta informācijas un neapmaksāto rēķinu iekļaušana  mājas lapas klientu sadaļā u.c.

Šādu risinājumu izstrādē būtiska ir integrējamās sistēmas izpēte (tehniskās dokumentācijas vai izstrādātāja pieejamība) un sasniedzamā rezultāta detalizēts aprakts. Tikai pēc šo darbību veikšanas iespējams noteikt projekta izmaksas un realizācijas termiņus.
4

SEO (Search Engine Optimization)

SEO, kā būtiska mājas lapas e-mārketinga daļa
Šodien praktiski visi Interneta lietotāji sev interesējošo informāciju meklē imantojot meklētājus (Latvijā populārākais meklētājs - Google). Pieredze rāda, ka reti kurš apmeklētājs atver vairāk kā pirmos 10 meklēšanas rezultātus, ko piedāvā meklētājs. Loģisks ir jautājums, kā panākt, lai Jūsu mājas lapa nonāk pēc iespējas augstāk meklēšanas rezultātu sarakstā.

Meklētāju algoritmi ir ļoti sarežģīti un nav vienas 100% garantētas "receptes", kas nodrošinātu pirmās vietas meklēšanas rezultātos, tomēr ir vairāki tehniski un manuāli paņēmieni, kas palīdz uzlabot lapas "reitingu" meklētājserveros. Protams, ir virkne faktoru, kurus Jūs nevarēsiet pilnībā ietekmēt, piemēram, cik mājas lapās būs ievietotas saites uz Jūsu lapu, kā arī kāds reitings meklētājos ir šīm lapām.

Mēs piedāvājam visas populārākās metodes lapas optimizēšanai meklētājserveriem, cik tas skar pašas lapas SEO faktorus.

CMS arhitektūra
Jau veicot dizaina tehnisko adaptāciju iespējams noteikt konkrēto satura elementu nosaukumiem specifiskus tagus, kurus Google un citi Interneta meklētāji intensīvi izmanto rezultātu atlasei pēc atslēgas vārdiem. Veidojot lapas saturu ieteicams svarīgos atslēgas vārdus aktīvāk izmantot tieši šajos - īpašajos elementu nosaukumos (piemēram, lapu nosaukumi var tikt atzīmēti kā h1 tags, bet grupu nosaukumi kā h2 tags).

Ievietojot attēlus ar attēlu moduli, CMS automātiski veido alt tagu katram attēlam izmantojot ievadīto attēla nosaukumu. Situācijā, kad attēliem nav nepieciešams norādīt nosaukums, noder iespēja nosaukumu ievadīt, bet paslēpt apmeklētājam, tādējādi saglabājot slēptu atslēgvārdu izmantošanas iespēju.

Ja CMS komplektācijā tiek iekļauts modulis  "Lapas karte", tad veicot noteiktas mājas lapas reģistrācijas darbības "Google webmaster tools" sistēmā tiek panākta korekta lapas struktūras interpretācija ("izpratne") Google meklētājā.

CMS katrai lapas sadaļai (lapai) piešķir savu - tekstuālu URL (kuru administrators var koriģēt) izmantojot piešķirtos izvēlņu (sadaļu) nosaukumus.

SEO rīki administratoram
Mājas lapas administrators var noteikt katrai lapai (mājas lapas sadaļai):
 • nosaukumu (page title)
 • aprakstu (description)
 • atslēgas vārdus (keywords)
 • koriģēt URL

Mājas lapas saturs
Uzlabojot mājas lapas reitingu meklētājserveru rezultātos un veicinot lapas apmeklētību vienmēr ir jāatcerās, ka būtiskākais ir oriģināls, interesants un arvien atjaunots (mainīgs) saturs.

CMS dod iespēju izmantot atslēgas vārdus saturā, ievietot saites uz tematiski līdzīgām un populārām mājas lapām, kas uzlabos lapas pozīcijas interneta meklētāju atlasītajos rezultātos.
>
Mājas lapu uzturēšana
> Uzzini vairāk
> Atgriezties
1

Mājas lapu satura veidošana un izmaiņu uzturēšana

Piedāvājam palīdzību jūsu lapas satura uzturēšanā, kas ietver:
 • klienta izveidota satura ievietošanu mājas lapā;
 • iesūtītā vizuālā materiāla sagatavošana web videi (attēlu pielāgošana un izgriešana vajadzīgajā formātā);
 • atslēgvārdu pievienošana sadaļu meta informācijai (SEO uzlabošana).
2

Servisi web lapu uzturēšanai

 • lapas izvietošana (hostings);
 • lapas satura vadības sistēmas (CMS) jauninājumi - ietver kļūdu labojumus un uzlabojumus;
 • lietotāju konsultatīvais atbalsts - e-pastā, Skype, WhatsApp, telefoniski vai uz vietas mūsu birojā.
>
Datu centra pakalpojumi, hostings
 • Mājas lapu izvietošana (hostings)
 • E-pasts
 • FTP
 • Virtuālie serveri
 • Serveru izvietošana serveru parkā
 • Saistītie pakalpojumi
> Uzzini vairāk
> Atgriezties
1

Mājas lapu izvietošana

Serviss ietver mājas lapas (arī citu web bāzētu informācijas sistēmu) izvietošanu loģiski nodalītā - virtuālā web serverī. ar individuālu domēna vārdu (www.jusufirma.lv).  Mājas lapām katru nakti tiek veidotas rezerves kopijas (uzglabātas tiek pēdējo 14 dienu rezerves kopijas).
2

E - pasts

Virtuālais pasta serveris jūsu domēnā jusufirma.lv ietver:
 • katras pastakstītes apjomu līdz 1Gb;
 • web saskarni e-pasta lasīšanai,
 • web saskarni pastkastīšu administrēšanai,
 • SPAM filtrēšanu un identificēšanu,
 • vīrusu aizsardzību,
 • e-pasta administratoru konsultācijas e-pasta izmantošanā.
E-pasta papildservisi:
 • e-pasta adresātu saraksti (maillists) - adresātu saraksta uzturēšana, kuri saņems sūtījumus, kas nosūtīti uz 1 sarakstam piešķirto kopējo e-pasta adresi, piemēram - . Saraksta administrēšanu veic pasūtītājs.
 • e-pastu saraksta administrēšana - DSP nodrošina pasūtītāja pieprasīto saraksta dalībnieku administrēšanu.
3

FTP servera pakalpojums

Izmantojot šo servisu Jūs varat nodrošināt ātru un efektīvu liela apjoma failu apmaiņu (augšupielādi un lejupielādi no servera) ar saviem klientiem, biznesa partneriem, piegādātājiem... Lai izmantotu šo servisu nav nepieciešama speciālu programmu instalēšana uz Jūsu datora. Failu kopēšanu var veikt izmantojot Windows failu pārlūku (Windows explorer). vai citu failu pārvaldīšanas programmatūru, kas tiek izmantota uz Jūsu datora.
4

Datu centrs

Tehnisko resursu (serveru) izvietošana
Piedāvājam izvietot Jūsu tehniskos resursus mūsu serveru parkā, kur pastāvīgi tiek nodrošināts atbilstošs mikroklimats, jaudīgs un stabils Interneta pieslēgums, elektropadeves rezervešana un kontrolēta darbinieku piekļuve. Serveriem var nodrošināt dažādus loģiskās drošības risinājumus tikai sankcionētas piekļuves nodrošināšanai - ugunsmūri, VPN tuneļus, VLAN risinājumu...

Tehnisko resursu (serveru) noma
Ja šobrīd Jūsu rīcībā nav nepieciešamo finanšu resursu, lai izveidotu vienotu datu glabāšanas risinājumu uzņēmumā, piedāvājam izmantot mūsu tehnisko resursu nomu. Nomas izmaksas atkarīgas no nomājamās iekārtas diska ietilpības un procesora jaudas.

Varam piedāvāt nomā darba serverus ar noteiktu programmatūru, tikai diska vietu darba failu glabāšanai, diska vietu rezerves kopiju glabāšanai.
5

Drošības risinājumi

Piedāvājam kompleksu risinājumu klāstu drošai jūsu izvietoto vai nomāto resursu izmantošanai un datu apmaiņai starp centrālajiem resursiem un gala lietotāju (ugunsmūris, virtuālie privātie tīkli VPN u.tml.).
>
Telekomunikācijas un sakari
> Uzzini vairāk
> Atgriezties
1

Optiskā tīkla infrastruktūra

Telekomunikāciju Operatoriem piedāvājam iespēju nomāt optiskā (kanalizācijas) kabeļtīkla dzīslas infrastruktūras savienošanai vai klientu pieslēgumiem Jelgavā.

Piedāvājam arī izmantot iespēju nomāt uzņēmuma izveidoto optiskā (kanalizācijas) kabeļu dzīslas noteiktos posmos Jelgavā saslēdzot tos ar Operatora un/vai tā klienta optisko kabeļu infrastruktūru.
Informācija saskaņā ar SPRK 15.09.2022. lēmumu Nr. 1/22.


Par piekļuves pakalpojumiem (internets, balss sakaru, TV uc.) interesēties pie mūsu sadarbības partneriem-Operatoriem:

SIA "Optrix" - Internets, telefonija, nomātās līnijas/kanāli, radiolinki, tīklu apvienošana, VPN risinājumi.
SIA "Telia-Latvia" - Internets, Layer 2 Ethernet, Layer 3 VPN, WDM, Starptautiskie datu pārraides pakalpojumi, Videonovērošana, IP telefonija, datu centrs.
SIA „BITE Latvija” - mobilie/fiksētie balss sakari, internets SMS,  IT risinājumi, Mākoņpakalpojumi, Datu centra pakalpojumi, Videonovērošana, IoT, IT infrastruktūra.
SIA „Tele2” - mobilais/fiksētais/optiskais internets,  balss sakari, SMS, Go3 TV, IoT, apdrošināšana.

>