Mājas lapu projekti izmantojot
PORTAL pakotni

*

*

*

* - PORTAL+ papildus moduļi

PORTAL

drukāt
CMS Portal
Ko var realizēt izmantojot PORTAL pakotni ?
Šī CMS pakotne ietver vairākus mūsdienīgus komunikāciju rīkus, tādēļ piemērota uz klientu orientētiem uzņēmumiem un portāliem sociālo tīklu veidošanai. Papildus ENTERPRISE satura veidošanas iespējām pakotnē ietvertais diskusiju forums, komentēšanas iespēja un zibensaptaujas ļauj organizēt tūlītēju saziņu Interneta vidē ar saviem klientiem, partneriem vai domubiedriem. Izmantojot Jaunumu moduli iespējams veidot strukturētus (pa tēmām nodalītus) ziņu blokus, kā arī pasākumu plānus.

Reģistrēto lietotāju uzturēšana ļauj labāk kontrolēt komentētāju un diskusiju dalībnieku darbības, kā arī veidot tikai noteiktai reģistrēto lietotāju grupai paredzētas (publiski neredzamas) sadaļas mājas lapā.
PORTAL projekta izmaksas ietver:
  • Dizaina izstrādi un tehnisko adaptāciju Ls 350 - 500 atkarībā no sarežģītības;
  • CMS licences iegādi - Ls 650;
  • Apmācību un dokumentāciju;
  • Satura ievietošanu (pēc apmācības pasūtītājs to var veikt pats) - atkarībā no apjoma;
  • SEO no Ls 150 (pozīcija nav obligāta, daļēji to var veikt pasūtītājs pats izmantojot CMS iespējas).
Pakotnei var pievienot jebkuru trūkstošo moduli, lai nodrošinātu nepieciešamo lapas funkcionalitāti.

CMS pakotnes PORTAL moduļu ietvara funkcionalitāte

drukāt
Funkcija Apraksts
Instalācijas sadaļa
Satura vadība sistēmas uzstādīšana un galveno sistēmas parametru norādīšana.
Lietotāju administrēšana
Lietotāju grupu, lietotāju izveide, aktivizēšana, labošana, dzēšana.
Piekļuves tiesības
Piekļuves tiesību noteikšana mājas lapas sadaļām (kuras grupas lietotāji, ko drīkst darīt ar konkrētās sadaļas informāciju)
Moduļu pārvaldīšana
Moduļu uzstādījumu, noklusēto parametru uzstādīšana konkrētiem datu veidiem.
Uzstādījumi
Mājas lapas kopējie uzstādījumi, piemēram, attēlu apstrādes algoritmu, ūdenszīmes, sākumlapas norādīšanai.
SEO
Individuālas saites (URL), nosaukuma, apraksta un atslēgas vārdu noteikšanas iespēja, labāku pozīciju ieņemšanai interneta meklētāju atlases rezultātos.
SPAM aizsardzība
Dažādi algoritmi mājas lapā ievietoto e-pastu aizsardzībai pret to automatizētu nolasīšanu. Cenzūras rīks apmeklētāju ievietotajiem komentāriem, diskusijām, rakstiem.
Analītiskā statistika
Statistika par lapas apmeklētību. Iespējams apskatīties, no kādas adreses apmeklētājs atvēris mājas lapu (piemēram, no kura meklētāja), apmeklētāja datora un interneta pārlūka tehniskos parametrus. Statistikas datus iespējams grupēt un filtrēt pēc dažādiem nosacījumiem un tie skatāmi skaitliskā vai grafiskā formā.
Tulkošana
Jaunu valodu ieviešana mājas lapā, apmeklētājam sniedzamo paziņojumu un iespēju tulkošana, piemēram, konkrētu pogu virsrakstiem.

CMS pakotnē PORTAL ietvertie moduļi

drukāt
Modulis Apraksts
Izvēlnes
Modulis neierobežota skaita līmeņu un sadaļu informācijas struktūras izveidei.
Lapa un informācijas grupa
Grupējošie moduļi, kuri apvieno datu elementus (tekstus, attēlus, failus, tabulas u.c.) grupās un informācijas grupas lapās. Vienai izvēlnei var piesaistīt vairākas lapas. Vienā lapā var apvienot vairākas datu grupas. Izmantojot parametrus lapu un grupu nosaukumus var radīt vai slēpt. Iespējams veidot paplašinātās grupas, kurām sākotnēji tiek rādīts ievada teksts un attēls, bet uzklikšķinot pieejama visa ievadītā informācija, piemērotas lielu informācijas apjomu apvienošanai 1 lapā (piemēram, preču aprakstu, notikumu aprakstu u.tml.)
Multivalodas
Modulis lapas satura veidošanai neierobežota daudzuma valodās. Informācijas struktūra katrā valodā var būt savādāka.
Jaunumi, pasākumi
Atsevišķs modulis ērtai un strukturētai jaunumu sadaļas vai pasākumu plānu veidošanai. Nodrošina kategoriju definēšanu un ierakstu strukturēšanu pa kategorijām. Jaunumu rakstiem sākotnēji pieejams neliels ievads, bet uzklikšķinot atveras viss raksts, kas var sastāvēt no jebkura veida datiem (tekstiem, attēliem, tabulām, failiem), kuru moduļi ir instalēti sistēmā. Rakstiem tiek nodrošināta piesaiste datumiem un apmeklētājam ir iespējama jaunumu/pasākumu atlasīšana noteiktam datumam vai kategorijai(–ām ). Pasākumiem var norādīt norises vietu.
Teksta modulis
Darbojās kā integrēts teksta redaktors nodrošinot teksta ievadīšanu, labošanu un papildus formatēšanu, vienkāršu tabulu veidošanu, attēlu flash objektu un interneta saišu (URL) ievietošanu izmantojot intuitīvi saprotamu MS Word līdzīgu vidi.
Tabula
Tabulu veidošana un formatēšana izmantojot plašu parametru klāstu. Tabulas rūtiņās iespējams ievietot ne tikai tekstus, bet arī attēlus, failus, datu grupas. Izmantojot parametrus iespējams rādīt vai nerādīt tabulas virsrakstu, kājeni, kolonnu nosaukumus. Izmantojama arī satura organizēšanai vairākās kolonnas.
Attēls
Modulis attēlu ievietošanai, klasifikācijai pa kategorijām un attēlošanai, norādot tā attēlošanas lielumu un izvietojumu, vai rādīt tā nosaukumu, autoru u.c. parametrus, kā arī darbības, ja apmeklētājs uz tā uzklikšķina. Viens attēls var tikt ievietots vairākās portāla vietās, katrā no tām piemērojot savus attēlošanas parametrus.
Fails
Ļauj pievienot jebkāda formāta failus norādot arī nosaukumu. Sistēma automātiski pievieno ikonu, kas norāda uz faila formātu. Izmantojot parametrus iespējams norādīt, vai automātiski rādīt faila apjomu, slēpt vai rādīt ievadīto nosaukumu.
Kontaktforma
Atsauksmju formas veidošanas rīks, kurā var definēt pieprasāmās informācijas laukus un e-pasta adresi, kurai nosūtīt ievadformas datus.
Vienkāršā foto galerija
Pateicoties šim modulim iespējams veidot ērti pārskatāmas fotogalerijas, kurās tematiski sagrupēti attēli. Fotogalerijai var izveidot kopējo aprakstu, kā arī pievienot nosaukumu un individuālu aprakstu katram attēlam.
Komentēšana
Modulis nodrošina papildus iespēju atļaut apmeklētājiem komentēt noteiktus informācijas blokus - datu grupas vai lapas.
Zibens aptaujas
Ātro aptauju organizēšanai, lai noskaidrotu iepriekš definētu atbilžu variantu procentuālo sadalījumu starp respondentiem. Tiek definēts 1 jautājums un iespējams izvēlēties tikai 1 atbildi no piedāvātajām.
Diskusiju forums
Strukturēta diskusiju foruma izveides rīks. Diskusijā var piedalīties gan reģistrēti, gan nereģistrēti lietotāji. Administratoram ir iespēja cenzēt un dzēst ievietotos komentārus, kā ari slēgt tēmas un pievienot tēmu kopsavilkumu.
Reģistrētie lietotāji
Apmeklētāju reģistrācija, kas ļauj veidot iekšējās informācijas sadaļas mājas lapā - pieejamas tikai reģistrētājiem lietotājiem. Par reģistrēto lietotāju iespējams uzkrāt dažāda veida informāciju, tā pieejama viņa profilā.
Meklēšana
Meklēšanas rīks apmeklētājiem - nodrošina meklēšanu mājas lapas saturā pēc atslēgas vārdiem.
Svētku un Vārda dienas
Paziņojuma par aktuālajām Vārda dienām, svētku un atceres dienām automātiska attēlošana
Datums
Šodienas datuma ievietošana.