Mājas lapu projekti izmantojot
ENTERPRISE pakotni

*


*

*


*

* - ENTERPRISE + papildus moduļi

ENTERPRISE

drukāt
CMS ENTERPRISE
Ko var realizēt izmantojot ENTERPRISE versiju ?
Šajā CMS pakotnē ietverti galvenie moduļi liela apjoma informācijas strukturēšanai, kā arī dažāda veida datu pievienošanai. Pakotnē ietipst moduļi tekstu ievietošanai izmantojot integrēto redaktoru, attēlu un failu pievienošanai, satura strukturēšanai vairākās kolonnās (izmantojot tabulu moduli), kā arī rīks kontaktformu un pieteikumu formu izveidei. Pateicoties grupu modulim iespējams kompakti pasniegt apjomīgāku informāciju, jo grupām var veidot nelielu ievadu un pilno aprakstu sniegt saturā, kas atverams izmantojot pogu/saiti "lasīt vairāk", tādējādi galveno informāciju izceļot ātrākai piekļuvei struktūras virspusē. ENTERPRISE pakotne nodrošina mājas lapas satura uzturēšanu vairākās valodās (bez skaita ierobežojuma).

No praktiskā viedokļa izmantojot ENTERPRISE CMS pakotni iespējams realizēt dažāda veida informācijas ievietošanu un prezentēšanu Interneta vidē, piemēram, veidot izsmeļošus aprakstus, produktu katalogus, pievienot specifikācijas, veidlapas u.c dokumentus, kā arī papildināt mājas lapu ar dažādām formām saziņai, pieteikumiem uz pasākumiem u.tml.
 
 
 
ENTERPRISE projekta izmaksas ietver:
  • Dizaina izstrādi un tehnisko adaptāciju Ls 200 - 300 atkarībā no sarežģītības;
  • CMS licences iegādi - Ls 250;
  • Apmācību un dokumentāciju;
  • Satura ievietošanu (pēc apmācības pasūtītājs to var veikt pats) - atkarībā no apjoma;
  • SEO no Ls 100 (pozīcija nav obligāta, daļēji to var veikt pasūtītājs pats izmantojot CMS iespējas).
Pakotnei var pievienot jebkuru trūkstošo moduli, lai nodrošinātu nepieciešamo lapas funkcionalitāti.

CMS pakotnes ENTERPRISE moduļu ietvara funkcionalitāte

drukāt
Funkcija Apraksts
Instalācijas sadaļa
Satura vadība sistēmas uzstādīšana un galveno sistēmas parametru norādīšana.
Lietotāju administrēšana
Lietotāju grupu, lietotāju izveide, aktivizēšana, labošana, dzēšana.
Piekļuves tiesības
Piekļuves tiesību noteikšana mājas lapas sadaļām (kuras grupas lietotāji, ko drīkst darīt ar konkrētās sadaļas informāciju)
Moduļu pārvaldīšana
Moduļu uzstādījumu, noklusēto parametru uzstādīšana konkrētiem datu veidiem.
Uzstādījumi
Mājas lapas kopējie uzstādījumi, piemēram, attēlu apstrādes algoritmu, ūdenszīmes, sākumlapas norādīšanai.
SEO
Individuālas saites (URL), nosaukuma, apraksta un atslēgas vārdu noteikšanas iespēja, labāku pozīciju ieņemšanai interneta meklētāju atlases rezultātos.
SPAM aizsardzība
Dažādi algoritmi mājas lapā ievietoto e-pastu aizsardzībai pret to automatizētu nolasīšanu. Cenzūras rīks apmeklētāju ievietotajiem komentāriem, diskusijām, rakstiem.
Analītiskā statistika
Statistika par lapas apmeklētību. Iespējams apskatīties, no kādas adreses apmeklētājs atvēris mājas lapu (piemēram, no kura meklētāja), apmeklētāja datora un interneta pārlūka tehniskos parametrus. Statistikas datus iespējams grupēt un filtrēt pēc dažādiem nosacījumiem un tie skatāmi skaitliskā vai grafiskā formā.
Tulkošana
Jaunu valodu ieviešana mājas lapā, apmeklētājam sniedzamo paziņojumu un iespēju tulkošana, piemēram, konkrētu pogu virsrakstiem.

CMS pakotnē ENTERPRISE ietvertie moduļi

drukāt
Modulis Apraksts
Multivalodas
Modulis lapas satura veidošanai neierobežota daudzuma valodās. Informācijas struktūra katrā valodā var būt savādāka.
Izvēlnes
Modulis neierobežota skaita līmeņu un sadaļu informācijas struktūras izveidei.
Lapa un informācijas grupa
Grupējošie moduļi, kuri apvieno datu elementus (tekstus, attēlus, failus, tabulas u.c.) grupās un informācijas grupas lapās. Vienai izvēlnei var piesaistīt vairākas lapas. Vienā lapā var apvienot vairākas datu grupas. Izmantojot parametrus lapu un grupu nosaukumus var radīt vai slēpt. Iespējams veidot paplašinātās grupas, kurām sākotnēji tiek rādīts ievada teksts un attēls, bet uzklikšķinot pieejama visa ievadītā informācija, piemērotas lielu informācijas apjomu apvienošanai 1 lapā (piemēram, preču aprakstu, notikumu aprakstu u.tml.)
Tabula
Tabulu veidošana un formatēšana izmantojot plašu parametru klāstu. Tabulas rūtiņās iespējams ievietot ne tikai tekstus, bet arī attēlus, failus, datu grupas. Izmantojot parametrus iespējams rādīt vai nerādīt tabulas virsrakstu, kājeni, kolonnu nosaukumus. Izmantojama arī satura organizēšanai vairākās kolonnas.
Teksta modulis
Darbojās kā integrēts teksta redaktors nodrošinot teksta ievadīšanu, labošanu un papildus formatēšanu, vienkāršu tabulu veidošanu, attēlu flash objektu un interneta saišu (URL) ievietošanu izmantojot intuitīvi saprotamu MS Word līdzīgu vidi.
Attēls
Modulis attēlu ievietošanai, klasifikācijai pa kategorijām un attēlošanai, norādot tā attēlošanas lielumu un izvietojumu, vai rādīt tā nosaukumu, autoru u.c. parametrus, kā arī darbības, ja apmeklētājs uz tā uzklikšķina. Viens attēls var tikt ievietots vairākās portāla vietās, katrā no tām piemērojot savus attēlošanas parametrus.
Fails
Ļauj pievienot jebkāda formāta failus norādot arī nosaukumu. Sistēma automātiski pievieno ikonu, kas norāda uz faila formātu. Izmantojot parametrus iespējams norādīt, vai automātiski rādīt faila apjomu, slēpt vai rādīt ievadīto nosaukumu.
Kontaktforma
Atsauksmju formas veidošanas rīks, kurā var definēt pieprasāmās informācijas laukus un e-pasta adresi, kurai nosūtīt ievadformas datus.