Mājas lapas risinājuma noma

drukāt
Jums nepietiek līdzekļu mājas lapas projektam... vēlaties pastāvīgu konsutlatīvo abalstu...  interesē regulāru sistēmas jauninājumu un uzlabojumu saņemšana... Tad CMS noma ir īstais risinājums !

Sākotnējā etapā Jums jāinvestē tikai daļa no visa projekta izmaksām - dizaina izstrāde un tehniskā adaptācija. Bet lapas ekspluatācijas laikā (līgumā paredzētā nomas periodā) ikmēneša maksa (CMS noma) ietvers pilnu tehnisko atbalstu mājas lapas uzturēšanai:
 • Izvēlētās satura vadības sistēmas (CMS) komplektācijas izmantošanu mājas lapas satura uzturēšanai.
 • Mājas lapas izvietošanu (hostingu).
Sistēmas izvietošanas serviss ietver arī regulāru rezerves kopiju veidošanu datiem un sistēmai, kā arī datu atjaunošanu, ja nepieciešams.
 • Jauninājumus - darbības kļūdu labojumi un jauninājumi palīdz maksimāli efektīvi ekspluatēt izmantojamo risinājumu, jo:
  • dod tiesības tā lietotājam pieteikt visas sistēmas darbības kļūdas un garantēti saņemt to labojumus,
  • nodrošina konkrētās risinājuma versijas citu lietotāju pieteikto kļūdu labojumus,
  • ietver arī dažādu risinājuma funkcionālo un ergonomikas uzlabojumu (versijas ietvaros) saņemšanu.
 • Konsultatīvo atbalstu.
Apmācīto lietotāju konsultatīvais atbalsts ietver konsultāciju saņemšanu risinājuma izmantošanā (gan palīdzību vispārīgos informācijas pasniegšanas jautājumos, lai izmantojot risinājuma funkcionalitāti iegūtu vēlamo efektu, gan palīdzību konkrētos tehniskos jautājumos) pa tālruni, e-pastu un citiem elektroniskajiem saziņas līdzekļiem vai DSP birojā.
 • Jaunas versijas.
Konceptuāls risinājuma uzlabojums, kurš ietver tā ātrdarbības un būtiskus funkcionālos papildinājumus tiek pārdots kā risinājuma jauna versija. Sistēmas īres gadījumā arī pāreja uz jaunu versiju tiek nodrošināta īres maksas ietvaros.
 
Izmaksas
Ikmēneša nomas maksa sastāda 8 - 10 % no satura vadības sistēmas licences iegādes izmaksām. Nomājot risinājumu Jums nebūs papildus jāmaksā par mājas lapas izvietošanu, jo pakalpojums ietver visus lapas ekspluatācijai nepieciešamos tehniskos servisus (skat. iepriekš).