Mājas lapu dizains

drukāt
Dizaina izstrāde var tik veikta gan kā pilna mājas lapas realizācijas projekta sastāvdaļa, gan kā atsevišķs darbs projektam, kura tehnisko realizāciju veiks cita kompetenta kompānija vai cilvēks. Šeit apskatāmas gan realizētas mājas lapas, gan atsevišķas dizaina idejas. Piedāvājam arī  noteiktu mājas lapas elementu (piemēram, galvenes) flash animāciju izstrādi.
Web dizainu galerija

Baneru izstrāde

drukāt
Lai uzlabotu mājas lapu apmeklējuma reitingus ieteicams ievietot reklāmas banerus tematiski saistītās un labi apmeklētās mājas lapās/portālos. Dažkārt nepieciešama pašreklāma - aktuālu piedāvājumu papildus izcelšalšana izmantojot vizuālus elementus jūsu pašu mājas lapā. Veicam gan statisku, gan animētu (flash) baneru izstrādi.

Reklāmas materiāli

drukāt
Bukleti, skrejlapas (flyers), reklāmas laukumi avīzēs, žurnālos un katalogos - to visu varam palīdzēt Jums izveidot (izstrādāt dizainu) atbilstoši poligrāfijas prasībām.

Logotipa izveide

drukāt
Situācijā, kad uzņēmumam vai organizācijai nav sava logotipa un vienota dokumentu, mārketinga materiālu un vizītkaršu stila, varam izstrādāt organizācijas darbībai atbilstošu un oriģinālu logotipu, vai izveidot visu stila elementu paketi tālākai izmantošanai sabiedriskajās aktivitātēs.